Вітальне слово декана

Дорогі друзі!

Я радо вітаю вас на сторінці біолого-технологічного факультету! Наш факультет був одним з перших в Сумському національному аграрному університеті, створеному у 1977 році як Сумський філіал Харківського Опарасільськогосподарського інституту ім. В.В. Докучаєва. За майже 40 років існування факультет пройшов значний шлях, розвиваючись та постійно вдосконалюючи форми й  методи навчання. Незмінним лишається одне – згуртованість педагогічного колективу, атмосфера взаємоповаги між викладачами та студентами, індивідуальний підхід і сумлінне ставлення  до роботи.

Ми готові надавати вам найсучасніші знання, щоб ви стали справжніми фахівцями і, йдучи у доросле самостійне життя, почувалися впевнено й захищено. Для цього у нас є дружний високопрофесійний колектив, основу якого становлять викладачі, що мають наукові ступені кандидатів та докторів наук. Наукові школи професорів В.І. Ладики, Л.М. Хмельничого, Ю.В. Бондаренка, М.І. Машкіна відомі далеко за межами України. Теоретичні знання студентів підкріплюються практичними заняттями у лабораторіях університету та на провідних підприємствах області. Завдяки цьому випускники нашого факультету є повністю підготовленими до умов виробництва, що значно полегшує адаптацію на першому робочому місці.

На факультеті панує доброзичлива атмосфера поваги до кожного студента як до унікальної особистості. Ми прагнемо до постійного удосконалення, підвищення рівня знань як студентів,так і викладачів, цінуємо творчість та інтерес до навчання.

На сайті нашого факультету ви знайдете для себе багато цікавої та необхідної інформації, яка допоможе вам ще сильніше зануритися у вихор студентського життя.

З повагою

Віктор Олексійович Опара,

декан біолого-технологічного факультету.