ГРАНТ УКРАЇНА – РОСІЯ – НІМЕЧЧИНА

Грант

VolkswagenStiftung

«Тристороннє партнерство:

Німеччина-Росія-Україна»

 

Дедлайн: 30 квітня

 

Джерело: http://www.volkswagenstiftung.de/en/funding/international-focus/call-trilateral-partnerships.html

 

З метою підтримки співпраці вчених та науково-дослідницьких організацій з з Росії та України та задля збереження діалогу з науковою спільнотою Німеччини, німецький Фонд VolkswagenStiftung оголосив конкурс.

Преміальний фонд розрахований на підтримку наукових проектів, а також заходів: семінарів, симпозіумів та літніх шкіл. Взяти участь у конкурсі можуть науковці найрізноманітніших напрямків: від гуманітарних до технічних. Кожен проект за участі трьох партнерів з Росії, України та Німеччини може отримати фінансування до 250 тисяч євро.

Умови конкурсу. Фонд готовий надати фінансову підтримку тільки науково-дослідницьким організаціям. Заявку на участь необхідно оформити на порталі фонду.

Необхідні документи: заявка, мотиваційний лист, стислий зміст проекту на одній сторінці (німецькою та англійською мовами), опис проекту з оцінкою його іноваційності, методологією дослідження, цілями та завданнями (максимальна кількість сторінок – 15), графік роботи та часові рамки для виконання завдань з розподілом по групах учасників, кошторис у євро з описом кожної статті видатків, резюме, публікації на тему дослідження, відгуки іноземних партнерів та бібліографічний список.

Популярні записи...