ЕКСКУРСІЯ СТУДЕНТІВ У ГОСПОДАРСТВАХ ПРАТ«ЗЕРНОПРОДУКТ МХП» ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ.

IMG_754115-17 березня група студентів біолого-технологічного факультету побували  на екскурсії у господарствах ПрАТ«Зернопродукт МХП» Вінницької області.

Під час поїздки відвідали ферми з прив’язним та безприв’язним утриманням корів. Побачили різні технології утримання, годівлі, роздачі корму та доїння. Також побачили різні технології утримання телят. Крім того студенти надали практичну допомогу тваринникам  – взяли проміри будови тіла у корів-первісток.

Загалом відвідані підприємства перспективні, зокрема на всіх ведуться ремонтні роботи та здійснюється реконструкція приміщень, оснащені необхідною технікою. Середньорічний надій на корову за 2015 рік склав у середньому 7900-8100 кг.

Враження від екскурсії позитивні. У всіх господарствах зустрічали тепло і привітливо, запрошували на роботу та на проходження практики. Докладно та професійно відповідали на всі поставлені питання. Хочеться відмітити, що працівники турботливо ставляться до тварин та дуже  відповідально виконують свою роботу.