IV спеціалізована виставка «Абітурієнт» 2015

Виставочний центр 201515 лютого 2015 року в Іллінському виставковому центрі розпочала роботу IV спеціалізована виставка «Абітурієнт». Цей захід щороку проводиться у нашому місті, і, як зазначають організатори – Сумська торгово-промислова палата, його головна мета – це створення сприятливого середовища для повноцінного ознайомлення абітурієнтів з вищими навчальними закладами Сумщини та інших регіонів.

Сумський національний аграрний університет широко представив свою експозицію. Відвідувачам пропонується якнайповніша інформація про умови вступу та навчання у нашому виші, його переваги та особливості. Інформацію про будь-який факультет СНАУ можна знайти у роздатковому матеріалі, а також поспілкувавшись з представниками факультетів та студентами.

Як зазначив проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Валерій Жмайлов, широкий спектр спеціальностей Сумського національного аграрного університету може бути цікавий не тільки абітурієнтам з сільської місцевості, а й сумським школярам – економіка, правознавство, кінологія, екологія, енергетика, садово-паркове господарство, харчові технології, архітектура та багато інших.