10 років, як одна мить!

26 липня 2014 року відбулась зустріч випускників біолого-технологічного факультету 2004 року. Керівники господарств і державних установ, головні спеціалісти в галузі тваринництва, приватні підприєDSC02438мці, менеджери, військовослужбовці – кожен з них обрав свою життєву стежину і не помилився, бо займається улюбленою справою. Проходять роки, а вони все такі ж усміхнені, дружні, позитивні, зацікавлені, прагматичні і цілеспрямовані. З подякою до всього науково-педагогічного колективу університету, із світлою згадкою до тих, хто пішов із життя і великою вдячністю до тих, хто наставляє їх і сьогодні, із спогадами про незабутнє студентське життя і планами на майбутнє , звітом перед товаришами була означена ця незабутня зустріч! Стрикун В.та Торбенко С. – головні технологи з виробництва продукції тваринництва великих сільськогосподарських підприємств, Свирид О. – керівник сільськогосподарського підприємства в Липово-Долинському районі, Отрох Ю. – директор селекційного центру, Грицаєнко Т., його заступник, Голод А. – господар пасіки на 200 сімей, Бистро С. – начальник відділу з ідентифікації тварин, Жиленко В. – начальник відділу постачання молочного обладнання, Кудря В., Безуглий О. – менеджери м‘ясокомбінатів, Басова М., Ситниченко Т., Олейнікова В., Дрофа Є., Петренко І., Юр‘єва В., Ткаченко Г., Морозова І., Овчар В. – приватні підприємці, Короткий І. та Білець М. – військовослужбовці, причому Микола Білець захищає кордони сходу і за зразкову службу отримав відпустку, бо не зміг не побачити своїх друзів – однокурсників.

DSC02434  DSC02440

Л. Бондарчук